I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you  
I love you latviski по-русски I love you

 

I love you

Ar mīlestību...

Dārgie draugi. Kā Jūs domājiet, kas ir mīlestība? Kam tā ir vajadzīga? Uz šiem jautājumiem vairāku gadsimtu laikā neviens nav devis sakarīgu atbildi, un Jums par pārsteigumu mēs arī to neizdarīsim, bet piedāvāsim vienreizēju iespēju dalīties ar to, tas ir, ar mīlestību pret saviem mīļajiem, izdarot to publiski. Noticiet, tas ir ļoti patīkami ne tikai Jums, bet arī tiem, kam ir adresēta Jūsu atzīšanās.

 

 
 

 

Bez noteikumus nekādi

 

Dārgie draugi,
Esam priecīgi sveikt Jūs mīlestības saitā!
Šis projekts ir radīts kopīgiem spēkiem ar literatūras klubu "Sniega pika" un dizaina laboratoriju "Alx Creative Laboratory". Akcija ir saistīta ar Svēto Valentīndienu, bet arī pēc šiem brīnišķīgajiem svētkiem netiks pārtraukta.

Esiet pilnīgi brīvi savā jūtu izpausmē šajā lappusē, nekāda konfidenciāla informācija, kas norādīta Jūsu rakstītajos vēstījumos (e-pasta adreses) nenonāks svešās rokās. Komentāros Jūs brīvi variet izlemt, norādīt vai nē savu adresi, bet ja Jūs reiz esiet to uzrādījuši, tad Jums ir jāzina, ka tā būs pieejama citiem apmeklētājiem.

Lūdzam ievērot dažus noteikumus:

  • Ar cieņu izturieties pret citu jūtām – nav vērts ar “riebeklībām” iejaukties svešā sarakstē.
  • Ievērojiet runas kultūru. Saitā ir cilvēki, kas sekos tam, taču nevajag sarežģīt tiem dzīvi, publiski izrādot savu nekulturālo uzvedību.
  • Savos sūtījumos pieturieties pie saita tematikas, nepiesārņojiet ēteru ar tukšām replikām un reklāmas sludinājumiem – Jums no tā nekādas jēgas nebūs, taču citiem Jūs variet apgrūtināt patiesi interesanta materiāla meklēšanu.
  • Aicinām sacerēt skaistas un neordināras atzīšanās. Šeit pastāv skaistuma rekomendāciju sistēma.

Paldies Jums par atbalstu un patīkamu uzturēšanos šajā saitā.